Collistar Anti Hair Loss Revitalizing Vials

collistar-anti-hair-loss-revitalizing-vials

1. OPIS, SKŁAD

Niewielkie, białe pudełko skrywa 15 fiolek o pojemności 5 ml. Ampułki są plastikowe, wyglądem przypominają niewielką tubę i są zabezpieczone wąską, zgrzaną na ciepło plastikową końcówką, którą należy po prostu ułamać, aby otworzyć produkt. Ampułkę należy zużyć od razu po otwarciu, gdyż nie da się jej po prostu zamknąć z powrotem. Collistar Anti Hair Loss Revitalizing Vials mają za zadanie pogrubić włosy i zapewniając im intensywną pielęgnację zregenerować i wzmocnić każdy kosmyk jednocześnie potęgując ich wzrost.

Ampułki zawierają innowacyjny składnik (Trichogen-Veg ), który zapobiega wypadaniu włosów u kobiet i przyczynia się do wzmożonej aktywności podziału komórek przy jednoczesnym wzmocnieniu cebulek. Dzięki temu włosy przestają wypadać, rosną zdrowsze, mocniejsze i grubsze. Ampułki Collistar pielęgnują pukle i wspomagają wzrost nowych kosmyków. Collistar Anti Hair Loss Revitalizing Vials zawierają składniki pochodzenia naturalnego: ekstrakt z drożdży, wyciąg z zielonej herbaty i żeń- szenia. Ich zadaniem jest usprawnić działanie innowacyjnego Trichogen-Veg, wzmacniając cebulki włosów, zwalczając wolne rodniki i rewitalizując włosy, wzmacniając je od nasady, aż po same końce.

2. PRZEZNACZENIE, WYDAJNOŚĆ

Collistar Anti Hair Loss Revitalizing Vials są przeznaczone dla włosów, które utraciły kondycję i witalność oraz (przede wszystkim) dla tych, które wypadają, a ich cebulki są osłabione. Ampułki mogą być przeznaczone również dla włosów normalnych, których kondycja po lecie lub zimie zmieniła się na gorsze.

3. SPOSÓB APLIKACJI

Collistar Anti Hair Loss Revitalizing Vials należy używać jako codzienną regenerację włosów (ampułki można aplikować zarówno na wilgotne, jak i na suche włosy). Niestety 15 maleńkich tubek (czyli 2 tygodnie kuracji) to trochę za mało, aby w pełni zregenerować zarówno włosy na całej długości, jak i ich cebulki. Jedną, maleńką tubkę należy zużyć całą, zaraz po otwarciu, ponieważ plastikowa zawleczka po oderwaniu nie da się na powrót przykręcić ani wcisnąć.

4. DZIAŁANIE, EFEKT PO KURACJI

Ampułki Collistar Anti Hair Loss Revitalizing Vials są skuteczne pod warunkiem, że będzie się ich używało minimum miesiąc. W tym czasie włosy zostaną zregenerowane, a cebulki wzmocnione. Jeśli chcesz jednak nie tylko powstrzymać wypadanie włosów, ale również zapoczątkować wzrost nowych – kuracja ampułkami Collistar może się przeciągnąć nawet do 3 miesięcy. Niezaprzeczalnie ampułki regenerują i wzmacniają włosy, zapewniając im blask i zwiększając objętość. Włosy przestają się puszyć i zyskują odpowiedni poziom nawilżenia.

5. OCENA i PODSUMOWANIE

Ampułki są świetną kuracją odbudowującą włókna włosa i wzmacniającą ich cebulki. Dwa tygodnie to jednak zbyt mało, aby doczekać się rezultatów. Jeśli cebulki włosów mają zostać dogłębnie zregenerowane i wzmocnione, a włosy przestać wypadać – ampułek Collistar Anti Hair Loss Revitalizing Vials należy używać przez dłuższy czas – najlepiej przez okres około 3 miesięcy.