Intensywne odżywienie w kilka minut. Aussie 3 Minute Miracle

Od dobrej odżywki oczekujemy, że będzie skutecznie eliminować problemy z włosami i zadziała intensywnie. Zawsze, kiedy nie chcemy powierzchownego działania, powinniśmy sięgnąć po produkty znanej, australijskiej marki. Aussie 3 Minute Miracle to gwarancja obłędnego zapachu, miękkich pasm i soczystego koloru.

odzywka-do-wlosow-aussie.jpgAussie to marka, która podbiła serca i włosy milionów kobiet na całym świecie. Szampony, odżywki i inne produkty do pielęgnacji od tej australijskiej marki zapewniają nawilżenie i ochronę włosów. Magiczne składniki, które znajdziemy w produktach tej marki, to przede wszystkim dobro zaczerpnięte z australijskich roślin – eukaliptusa, dzikiej brzoskwini lub drzewa makadamia.

Kosmetyki Aussie stworzono specjalnie z myślą o aktywnych kobietach. Szczególnie jeśli popatrzymy na odżywki 3 Minute Miracle, które mają działać już po trzech minutach. Nie zdążysz wyjść spod prysznica, a odżywka już zrobi swoje. To rozwiązanie idealnie dla wszystkich tych kobiet, które nie mają czasu na długie i wymagające dużej uwagi zabiegi pielęgnacyjne.

Aussie 3 Minute Miracle

Trzyminutowe odżywki od Aussie to cztery formuły, pachnące pięknymi wspomnieniami lata i niebywale odżywcze za sprawą najlepszych ekstraktów roślinnych. Mają działać prawdziwe cuda na włosach już w 3 minuty! Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych włosomaniaczek. Jakie propozycje od Aussie mamy w tej serii?

Odżywka 3 Minute Miracle Moisture

Zawiera olej z orzechów makadamia, który jest jednym z najcenniejszych składników pochodzących z Australii. Działa na włosy jak zastrzyk nawilżający. Przywraca zdrowie, witalność i naturalny blask włosów.

Odżywka 3 Minute Miracle Reconstructor

Unikalna receptura tej odżywki opiera się na wyciągu z australijskiej odmiany mięty. Zadaniem tego produktu jest przywrócenie włosom delikatności, miękkości i gładkości. Fryzura staje się bardziej błyszcząca, włosy są zregenerowane.

Odżywka 3 Minute Miracle Colour

Odżywka Aussie w wersji do włosów farbowanych. Wykorzystuje wyciąg z soczystej, australijskiej brzoskwini. Owoc ten ma działać odżywczo na włosy osłabione farbowaniem i przywracać im dawny blask. Wzmocnienie koloru i upiększenie gwarantowane.

Odżywka 3 Minute Miracle Shine

Czym może uraczyć nas ostatnia wersja odżywki do włosów Aussie. To połączenie nabłyszczającego proszku perłowego i australijskiego żeń-szenia. Stosowane na włosy zapewnia im bajeczny blask. Idealne rozwiązanie dla włosów matowych.