Olejek do włosów Nanoil

Olejek do włosów Nanoil

1. OPIS, SKŁAD

Olejek do włosów Nanoil stworzony został w trzech wariantach, ściśle dopasowanych do struktury włosów, czyli ich porowatości oraz kondycji. Jest on świetną alternatywą zastępującą, a nawet deklasującą ampułki do włosów, ponieważ ma naturalny skład, pielęgnuje skórę głowy oraz wzmacnia i odżywia nawet uśpione cebulki włosów i może być używany, kiedy i jak chcemy. Założenie jest jedno i takie samo dla każdego z trzech olejków Nanoil:

  • zregenerować i odżywić włosy
  • powstrzymać ich wypadanie
  • ożywić cebulki i pobudzić je do pracy
  • zadbać o zdrową skórę głowy
  • upiększyć i wzmocnić włosy na całej długości
  • naprawić wewnętrzną i zewnętrzną strukturę włosów

Różnica polega na doborze naturalnych olejków oraz innych składnikach pielęgnacyjnych, które występują w konkretnej wersji Nanoil.

Skąd się wzięła ta różnorodność i podział?

Trzeba mieć świadomość, że inne olejki pasują do włosów zniszczonych, o mocno rozchylonych łuskach (wysokoporowatych), a inne do grubych i ciężkich, których łuski ściśle przylegają do łodygi (taki typ włosów nazywany jest niskoporowatymi). Średnioporowate włosy to z kolei takie, których kondycja i wygląd nie jest jeszcze bardzo tragiczna, ale jest im niestety daleko do ideału: często bywają matowe, osłabione, puszą się i wypadają w nadmiarze. Naturalne olejki w każdym z trzech produktów Nanoil są odpowiednio zbilansowane po to, by jak najlepiej dopasować się do struktury włosów, a tym samym zapewnić im maksimum pielęgnacji i regeneracji, wzmocnić, odżywić i ochronić.

Olejek Nanoil jest rewolucyjnym i wyjątkowym produktem do włosów, ponieważ oprócz tego, że zawiera wspomniane naturalne olejki, to ma również w składzie wyjątkowe, wysokiej klasy substancje aktywujące wzrost włosów, hamujące ich wypadanie i zwiększające objętość całej fryzury. Regularne stosowanie Nanoil sprawia zatem, ze włosy na całej głowie zagęszczają się i zaczynają rosnąć mocne i zdrowe.

Geniusz Nanoil polega na tym, że jest on produktem działającym jak ampułki, tylko pozbawionym parabenów i innych sztucznych, niekiedy kontrowersyjnych substancji.

Nanoil ma działanie podobne do wspomnianych ampułek do włosów: zadziała zarówno na cebulki, jak i skórę głowy, pielęgnując ją i przywracając odpowiedni poziom pH na powierzchni. Bezpośrednie działanie na mieszki włosowe sprawia, że nawet dotąd uśpione, nieaktywne cebulki na głowie zaczną „rodzić” nowe włosy, które będą rosły zdrowe, zadbane i mocne.

Innowacyjna receptura Nanoil pozwala na dostosowanie produktu do struktury włosów i rodzaju ich porowatości, dzięki czemu naturalne substancje zawarte w produkcie nie tylko działają na głowę i cebulki, ale bezpośrednio przyczyniają się do odżywienia włosów.

Naturalne olejki, do spółki z szeregiem aktywnych substancji (w zależności od konkretnej wersji Nanoil będą to: lanolina, keratyna, witaminy E i A, płynny jedwab, panthenol) regenerują uszkodzone włókna włosów oraz naprawiają ubytki na ich powierzchni. Nanoil poprawia i upiększa włosy od nasady aż po same końce.

2. PRZEZNACZENIE, WYDAJNOŚĆ

Z tego względu, że istnieją 3 porowatości włosów, z których każda wymaga innego podejścia do pielęgnacji (innymi słowy potrzebuje różnorodnych składników), olejek Nanoil ma skład dopasowany do ich struktury:

  • Nanoil do włosów wysokoporowatych zadba o suche, kruche i łamliwe pasemka,
  • Nanoil do włosów średnioporowatych odżywi włosy, które zaczynają tracić kondycję i stają się osłabione, puszą się, wypadają i są matowe,
  • Nanoil do włosów niskoporowatych nada lekkości ciężkim, grubym włosom, które trudno wystylizować i łatwo przeciążyć nieodpowiednią pielęgnacją.

Nanoil jest przy tym niezwykle wydajny: opakowanie wystarczy na 3 do 5 miesięcy, w zależności od tego, jak często i na ile sposobów zechcemy używać olejku.

3. SPOSÓB APLIKACJI

Każda z trzech wersji olejku do włosów Nanoil (podobnie jak ampułki) nadaje się do nakładania na skórę głowy, aby wzmocnić i zregenerować cebulki, oraz pobudzić je do pracy, czyli przyczynić się do wzrostu włosów.

Nanoil to produkt, który – w przeciwieństwie do tradycyjnych ampułek – posuwa się o krok dalej w stronę pielęgnacji: można go nakładać bezpośrednio na pasma włosów, aby je zregenerować wzdłuż całej łodygi, a także ochronić przed zniszczeniem, zapewnić termoochronę podczas suszenia suszarką, wzmocnić końce włosów, zdyscyplinować pasma, oraz zapewnić im blask, oraz sprężystość bez przeciążania.

4. DZIAŁANIE, EFEKT PO KURACJI

Olejek do włosów Nanoil może być używany nieustannie – zawsze, gdy tego potrzebujemy. Można poprzestać na jednej buteleczce produktu (Nanoil zregeneruje włosy już w 30 dni) lub używać nieprzerwanie w formie delikatnej upiększającej i ochraniającej odżywki, która cały czas pracuje nad zdrowiem i pięknem włosów. Znamienne jest to, że nawet kiedy zakończymy kurację olejkiem Nanoil – włosy pozostają zdrowe i mocne przez długi czas. Olejek działa więc nie tylko przez wówczas, kiedy go używamy, ale jeszcze długo po zakończeniu kuracji.

5. OCENA i PODSUMOWANIE

Nanoil to innowacyjny, nowoczesny i niezwykły olejek, będący wszechstronną kuracją regenerującą, ochraniającą i upiększającą. Nie zakłóca pracy skóry głowy, nie działa komedogennie, dopasowuje się do struktury włosów, dostarczając im takiich składników, jakich wymaga ją. To pełnowymiarowa pielęgnacja, która nie tylko jest świetną alternatywą dla ampułek, ale również zastępuje odzywki oraz lotiony upiększające do włosów. Nanoil to geniusz pielęgnacji.