Revlon Professional Pro You Anti-Hair Loss, kuracja przeciw wypadaniu

revlon-professional-pro-you-anti-hair-loss

1. OPIS, SKŁAD

Ampułki Pro You Anti-Hair Loss firmy Revlon należą do specjalistycznej serii produktów do włosów, Revlon Proffesional. Są one zamknięte w bordowym pudełku mieszczącym 12 ampułek o pojemności 6 ml każda. Do szklanych ampułek nie dołączono aplikatora – nakłada się je bezpośrednio z buteleczki, którą należy zużyć całą przy jednorazowej aplikacji.

Zawartość ampułki jest przeznaczona nie tylko do odżywienia włosów, nakłada się ją również na skórę głowy. Ampułki z serii Pro You zawierają wysoko skoncentrowane ekstrakty z roślin. Bezpieczny i naturalny skład gwarantuje stopniowy efekt wzmocnienia i regeneracji włosów. Ampułki zabezpieczają również pukle przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Ampułki mają za zadanie powstrzymać wypadanie włosów i zwiększyć ich gęstość.

2. PRZEZNACZENIE, WYDAJNOŚĆ

Pro You Anti-Hair Loss od Revlon są ampułkami do włosów, które – w oparciu o moc roślinnych składników – mają zahamować wypadanie włosów i odżywić je wzmacniając sprężystość, blask i witalność kosmyków.

3. SPOSÓB APLIKACJI

Zawartość ampułki do włosów należy wmasować zarówno w kosmyki, jak i w skórę głowy. Nie ma potrzeby spłukiwać ampułki. Kurację należy wykonywać po każdym myciu i wysuszeniu włosów (ważne, aby skóra głowy była czysta).

Ampułka jest dosyć kłopotliwa przy otwieraniu (należy ułamać szklaną szyjkę fiolki). Należy przy tym uważać, aby nie rozlać płynu na ubranie i aby równomiernie nakładać go na skórę głowy.

4. DZIAŁANIE, EFEKT PO KURACJI

Ampułki do włosów Revlon – pomimo mocy jaka powinna cechować tego typu produkty – mają bardzo nikłe działanie. Efekt na włosach jest subtelny i ledwo dostrzegalny. Nie można jednak zaprzeczyć, że kosmyki stają się błyszczące i miękkie w dotyku, a skóra głowy czysta. Aby w pełni powstrzymać wypadanie włosów, trzeba niestety zużyć kilka opakowań ampułek i zafundować włosom minimum 3-miesięczną kurację, dlatego lepiej sięgnąć po inne dostępne na rynku ampułki, sprawniej powstrzymujące wypadanie włosów.

5. OCENA i PODSUMOWANIE

Ampułki stanowią świetny „shoot” kondycjonujący i zwiększający witalność włosów. Dobrze oczyszczają skórę głowy i zabezpieczają pukle przed urazami. Pozostawiają włosy miękkie. Aby w pełni ujrzeć rezultaty kuracji, należy kupić więcej niż jedno opakowanie ampułek do włosów.