Vichy Dercos Aminexil Pro – ampułki przeciw wypadaniu włosów

vichy-dercos-aminexil-pro

1. OPIS, SKŁAD

Ampułki do włosów Vichy Dercos Aminexil Pro są spakowane w pudełko, które mieści 21 fiolek i niewielki aplikator, przytwierdzany do każdej ampułki podczas aplikacji. Doceniło je już wiele kobiet, które zmagały się z wypadającymi, osłabionymi włosami pozbawionymi grubości, gęstości i objętości. Firma Vichy zamknęła w swoich fiolkach wyjątkową molekułę, opracowaną w laboratoriach koncernu. Jej zadaniem jest wnikać głęboko do wnętrza cebulki i odbudować ją sprawiając, że włos zacznie rosnąć zdrowy, silny i odporny na uszkodzenia.

Innym składnikiem ampułek Vichy Dercos jest aminexil. Jego zadanie to utrzymanie odpowiedniego poziomu kolagenu we włosach i dbanie o to, by kolagenowy płaszcz otaczający cebulkę włosa nie była ani za słaby, ani zbyt sztywny (zbyt duża ilość kolagenu bezpośrednio przyczynia się do wypadania włosów). Ampułki zawierają również słynną wodę termalną z Vichy, stanowiącą źródło 17 mineralnych oraz 3 śladowych pierwiastków. Dostarcza włosom i skórze głowy szeregu niezbędnych dla poprawnego wzrostu składników, które bezpośrednio przyczyniają się do zdrowego wzrostu kosmyków. Woda termalna z Vichy zawarta w ampułkach Dercos Aminexi Pro dba również o skórę głowy, łagodząc wszelkie podrażnienia i wyrównując poziom sebum na jej powierzchni i spowalniając procesy starzenia.

2. PRZEZNACZENIE, WYDAJNOŚĆ

Ampułki do włosów Dercos Aminexi Pro są dedykowane wszystkim paniom, które zmagają się z problemem wypadania włosów. Kuracja składa się z 21 fiolek, które można stosować albo codziennie przez okres trzech tygodni, albo — jeśli włosy nie są ekstremalnie zniszczone – 3 razy w tygodniu. Producent zaleca 21 – dniową kurację, jeśli ampułki stosowane są codziennie, lub 6 – tygodniową, jeśli stosuje się je rzadziej.

3. SPOSÓB APLIKACJI

Na pojedynczą fiolkę należy założyć dołączony do opakowania aplikator, jednocześnie przebijając zabezpieczenie umieszczone na buteleczce. Ampułkę nakłada się zaczynając od nasady włosów. Okrągła końcówka aplikatora ma ułatwić masaż skóry głowy, który jest istotny – pobudza on krążenie skóry i ułatwia absorpcję składników aktywnych.

4. DZIAŁANIE, EFEKT PO KURACJI

Ampułki Vichy Dercos zatrzymuje wypadanie włosów i stymuluje cebulki do pracy, dzięki czemu po 6 tygodniach kuracji można zauważyć wzrost włosów. Fryzura nabiera blasku i objętości, zwiększa się jej gęstość. Efekty utrzymują się długo po kuracji, ale trzeba na nie cierpliwie poczekać.

5. OCENA i PODSUMOWANIE

Ampułki do włosów Vichy Dercos są sprawdzonym i docenionym przez wiele kobiet produktem. Jeśli twoim jedynym problemem jest wypadanie i lekkie osłabienie włosów – sięgnij po ampułki Vichy. Po sześciu tygodniach będziesz mogła cieszyć się mocnymi, zdrowymi włosami. Plusem jest duża ilość ampułek i fakt, że producent dołączył do nich specjalny aplikator (niektóre firmy oferują go oddzielnie).